Meeskond

Tugiliisu meeskond

AGNE RAUDMEES Juhataja, Vastuvõtuaeg eelnevalt kokkulepitud ajal
+37256671222
Agne@vaimukad.ee
SILVI LAIDRO Teenuste Koordinaator
+37255545117
Silvi@vaimukad.ee
MARGARITA RAZORJONOVA Teenuste koordinaator, kvaliteedijuht teenuse disainer, kvaliteedi juht(lapsehooldus puhkusel)

KARIINA RITSON Igapäeva elu toetamise tegevusjuhendaja
+37258801042
Kariina@vaimukad.ee
ARVO RAUDMEES Tegevusjuhendaja, haldusjuht kaitstud töötamise tegevusjuhendaja
+37256671223
Arvo@vaimukad.ee
ROLAND NURMHEIN Kogukonnas elamise teenuse tegevusjuhendaja Kakumäe Kodu toitlustusjuht

Roland@vaimukad.ee
JELENA LEBEDEVA Tegevusjuhendaja

Jelena2@vaimukad.ee
AIVE KALDRA Tegevusjuhendaja, metoodik

LENNE LOIDE Kogukonnas elamise teenuse tegevusjuhendaja

Lenne@vaimukad.ee

KUI SOOVID AIDATA..

Iga päev ei pea tegema midagi Suurt,
aga alati võib teha Midagi head!

Koostöö partnerid