Tugiliisu meeskond

Agne Raudmees
juhataja
agne@vaimukad.ee
Tel: 6605067, 56671222
Vastuvõtuaeg eelnevalt kokkulepitud ajal
 
Margarita Razorjonova
teenuste koordinaator/ tegevusjuhendaja
margarita@vaimukad.ee
Tel: 6605067, 55545127
Tugikeskuses E-N 9.00-17.00
Vastuvõtuaeg eelnevalt kokkulepitud ajal

Eve Sõrmus
vanem tegevusjuhendaja
eve@vaimukad.ee 
Tel: 58985119
Vastuvõtuaeg: iga kolmapäev 11.00-15.00

Lenne Loide
kogukonnas elamise teenuse tegevusjuhendaja
lapsehoolduspuhkusel
 
Olli Uibo
tegevusjuhendaja
olli@vaimukad.ee
Tel: 6605067
Vastuvõtuaeg: iga teisipäev 11.00-15.00

Arvo Raudmees
tegevusjuhendaja
arvo@vaimukad.ee
Tel: 6605067
Vastuvõtuaeg: iga esmaspäev 11.00-15.00

Aili Kaljula
kogukonnas elamise teenuse tegevusjuhendaja
aili@vaimukad.ee
Tel: 56614956

Jelena Lebedeva
tegevusjuhendaja
jelena2@vaimukad.ee
Tel: 5125329 

Aleksei Tervinsky
tegevusjuhendaja
tervin@hot.ee

Katrin Rätte
tegevusjuhendaja, kunstiline juht
nirtak9@hotmail.com