Meeskond

Tugiliisu meeskond

AGNE RAUDMEES Juhataja, Vastuvõtuaeg eelnevalt kokkulepitud ajal
+37256671222
agne@vaimukad.ee
Silvi Laidro Teenuste Koordinaator
+37255545127
Silvi@vaimukad.ee
MARGARITA RAZORJONOVA Teenuste koordinaator, kvaliteedijuht, teenuste disainer(Lapsehoolduspuhkusel)
+37255545127
margarita@vaimukad.ee
Kariina Ritson Igapäeva Elu Toetamise teenuse Tegevusjuhendaja
+372 588 01042
Kariina@vaimukad.ee
OLGA KULDMA Tegevusjuhendaja

olja@vaimukad.ee
ARVO RAUDMEES Tegevusjuhendaja, haldusjuht, kaitstud töötamise tegevusjuhendaja
+37256671223
arvo@vaimukad.ee
Krista Randroo Kakumäe kodu Tegevusjuhendaja
58533932
Krista@vaimukad.ee
Oksana Knjaz Kakumäe kodu tegevusjuhendaja
58533932
Oksana@vaimukad.ee
Virge Urke Villa Liisu Tegevusjuhendaja
+372 53434533
virge@vaimukad.ee
Madis Salumaa Villa Liisu Tegevusjuhendaja
+372 53434533
madis@vaimukad.ee
ROLAND NURMHEIN Kogukonnas elamise teenuse tegevusjuhendaja, Kakumäe Kodu toitlustusjuht

roland@vaimukad.ee
Anne Quelle Tegevusjuhendaja
+372 58088041
anneq@vaimukad.ee
ANDRES ERT Tegevusjuhendaja, remondiisik, kaitstud töötamise juhendaja

andres@vaimukad.ee
JELENA LEBEDEVA Tegevusjuhendaja

jelena2@vaimukad.ee
OLGA SIMAKOVA Raamatupidaja

olga@vaimukad.ee
AIVE KALDRA Tegevusjuhendaja, metoodik

LENNE LOIDE Tegevusjuhendaja

lenne@vaimukad.ee

KUI SOOVID AIDATA..

Iga päev ei pea tegema midagi Suurt,
aga alati võib teha Midagi head!

Koostöö partnerid