Meeskond

Tugiliisu meeskond

AGNE RAUDMEES Juhataja, Vastuvõtuaeg eelnevalt kokkulepitud ajal
56671222
Agne@vaimukad.ee
SILVI LAIDRO Teenuste Koordinaator
+37255545117
Silvi@vaimukad.ee
KARIINA RITSON Igapäevaelu toetamise teenuse tegevusjuhendaja
+37258801042
Kariina@vaimukad.ee
MARGARITA RAZORJONOVA Teenuste koordinaator, kvaliteedijuht teenuse disainer, kvaliteedi juht(lapsehooldus puhkusel)

KRISTA RANDROO Kakumäe kodu tegevusjuhendaja
+37258533932
Krista@vaimukad.ee
MADIS SALUMAA Villa Liisu tegevusjuhendaja
+37253434533
Madis@vaimukad.ee
HELENA TIITSON Villa Liisu tegevusjuhendaja
+37253434533
Helena@vaimukad.ee
VIRGE URKE Villa Liisu tegevusjuhendaja
+37253434533
Virge@vaimukad.ee
ANNE QUELLE Tegevusjuhendaja
+37258088041
Anneq@vaimukad.ee
ARVO RAUDMEES Tegevusjuhendaja, haldusjuht, kaitstud töötamise juhendaja
+37256671223
Arvo@vaimukad.ee
ROLAND NURMHEIN Kogukonnas elamise teenuse tegevusjuhendaja Kakumäe Kodu toitlustusjuht

Roland@vaimukad.ee
ANDRES ERT Tegevusjuhendaja, remondiisik kaitstud töötamise juhendaja

Andres@vaimukad.ee
JELENA LEBEDEVA Tegevusjuhendaja

Jelena2@vaimukad.ee
AIVE KALDRA Tegevusjuhendaja, metoodik

OLGA SIMAKOVA Raamatupidaja

Olga@vaimukad.ee
LENNE LOIDE Tegevusjuhendaja

Lenne@vaimukad.ee

KUI SOOVID AIDATA..

Iga päev ei pea tegema midagi Suurt,
aga alati võib teha Midagi head!

Koostöö partnerid